Листопад 2018

 

День пам'яті жертв голодамору

Україна 23 листопада у Новояворівському ВПУ відбувся захід, щодо вшанування жертв голодомору 1932-1933рр.

 

"Міс Осінь - 2018"

Україна здавна славилася красунями. Їм в усі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість, багата фантазія і велика любов до рідного краю.

багатьма такими рисами наділені дівчата нашого навчального закладу, які брали участь у конкурсі "Міс Осінь - 2018". Кожна з учасниць пройшла п'ять випробувань конкурсу:

- "Візитка";

- Інтелектуальний конкурс;

- "Коса - дівоча краса";

- Танцювальний конкурс;

- "Осіннє дефіле".

 

 

 


 

Відкриття навчально-практичного центру токарної справи

16 листопада на базі Новояворівського вищого професійного училища відбулось відкриття навчально-практичного центру токарної справи.

Створення такого центру спрямоване на підвищення рівня професійного навчання за модульною формою, забезпечення підготовки кваліфікованих робітників, які адаптовані до умов праці на підприємстві.

У відкритті взяли участь заступник міністра освіти Павло Хобзей, голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Яворівської райдержадміністрації Ігор Самардак, заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх та голова Новояворівської міської ради Василь Муравель.

Основне завдання упровадження елементів дуальної форми навчання – усунути недоліки традиційних форм і методів навчання майбутніх кваліфікованих робітників, подолати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом, та підвищити якість підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців у рамках нових організаційно-відмінних форм навчання.

 

 


 

9 листопада  – День української писемності та мови

У Новояворівському ВПУ в День української писемності та мови традиційно проходив радіодиктант національної єдності. Усі бажаючі учні І – ІІІ курсів змогли продемонструвати свою єдність з тими, хто любить і шанує рідну мову.

 

А також було проведено виховний захід: «Рідна мова чиста, як сльоза», підготовлений викладачем української мови та літератури М.І. Боровою. Мета заходу – розкрити красу і велич рідного слова, ревно стежити за культурою власного мовлення, уникаючи чужомовних запозичень і суржику, що разом веде до мовного каліцтва.

Якщо ми будемо щоденно удосконалювати свою мову, робити її гарнішою, намагатимемося використовувати власне українські слова та вислови, вона стане «чистішою від сльози», «цвістиме веселкою над нами як мир, як щастя, як любов».