Учнівський гуртожиток

Велика увага у навчальному закладі приділяється соціальному захисту учнів. Учні з віддалених населених пунктів району, інших областей мають можливість проживати у гуртожитку.

Мешканці гуртожитку забезпечені належними побутовими умовами: сантехнічні вузли, кухні, побутові кімнати, кімната для проведення загальних заходів.

У гуртожитку з учнями працюють вихователі, практичний психолог, соціальний педагог, мешканці гуртожитку відвідують заняття гуртків.

В гуртожитку училища проживають 210 учнів. Виховну роботу з учнями проводять щодня 4 вихователі, котрі слідкують за дотриманням правил проживання в учнівському гуртожитку, дотримання розпорядку дня, техніки безпеки; проводять просвітницько-виховні заходи: бесіди на морально-етичні, правові теми, організовують тематичні вечори, інформаційні години, на яких ознайомлюють учнів з політичними, економічними та культурними подіями в Україні та в світі. Організують зустрічі з видатними людьми міста та району. 

Щочетверга в гуртожитку проводиться вечірня лінійка учнів, де робиться аналіз санітарного стану приміщень, чергування, виховних заходів та розглядаються різні організаційні питання. У гуртожитку працює Рада гуртожитку, засідання якої проводиться щомісяця, на яких розглядаються питання, що стосується поведінки учнів та покращення умов проживання.