Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, обліковець з рєєстрації бухгалтерських даних.

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, обліковець з рєєстрації бухгалтерських даних.

 

Характер роботи

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – сучасна  потрібна професія, яка знайомить вас з світом інформаційних технологій. Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення займаються введенням і оформленням текстів, обробкою електронних таблиць, проектуванням, заповненням і обслуговуванням баз даних, створенням презентацій, обробкою графічної інформації.  Коли бізнес почав орієнтуватись на ринок, бухгалтери виявили, що їхня сфера відповідальності дуже зросла і бухгалтерський облік одержав гідне визнання в рамках функціонуючої системи.

 

Бухгалтер несе відповідальність за формування облікової політики, веде бухоблік в повному об’ємі, займається оптимізацією оподаткування. У його обов’язки входить оформлення податкових документів, складання балансу та річних звітів і т.д. Без підпису бухгалтера не дійсний жоден фінансовий документ.

 

Учні, що навчаються за кваліфікаційним рівнем Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення додатково отримують знання з налагодженням апаратної частини ПК, отримують базові знання з мережених технологій, поліграфічних технологій та основ веб-дизайну.

 

Поряд з іншими професіями системи профтехосвіти, професію оператор комп’ютерного набору вирізняють комфортні умови праці: оператори працюють в офісних і складських приміщеннях. Проте потрібно пам’ятати про те що робота з екраном монітора вимагає дотримання гігієни праці, щоб уникнути професійних захворювань.

 

Це професія XXI століття, яка користується великим попитом на ринку праці. Ставши гарним фахівцем, Ви можете взяти на обслуговування одну або кілька фірм, при цьому самі розпоряджатися своїм часом. А якщо замислитися про відкриття власного бізнесу, бухгалтерські тонкощі стануть вам у пригоді.

 

Випускники можуть працювати на підприємствах, в установах та організаціях, діяльність яких:

·       супроводжується виконанням технологічних операцій з обробки інформації та програмного забезпечення;

·        обслуговуванням інформаційних систем;

·        пов’язана з розробкою, розміщенням і супроводом Веб-сайтів та пошуком інформації в інформаційних мережах;

· орієнтована на супроводження та захист інформаційно-комунікаційних комплексів.

 

Після закінчення навчання випускник може працювати за обраною професією, або продовжити професійне навчання за споріднене ними професіями вищої школи та технікумів, коледжів. 

 

Навчання на нашій професії, це хороша база для подальшого навчання за спеціальністю: розробка програмного забезпечення, комп’ютерна інженерія, автоматизовані системи управління, до друкарська обробка інформації, облік і аудит. Сьогодні в соціально- економічному житті відбувається перетворення.

 

Попит на фахівців у бухгалтерській справі завжди залишається високим, оскільки жодне підприємство не може функціонувати без цієї професії. Навіть в 40 років бухгалтерові не загрожує відмова на новій вакансії. Навпаки, досвід завжди працюватиме на вас.

 

Вимоги до індивідуально – психоголічних особливостей

        

Високий рівень уваги; лічильно-аналітичні здібності; оперативна пам'ять; схильність до роботи з числами; емоційна стійкість; прагнення до підвищення професійного рівня; схильність до систематичної роботи з літературою; посидючість; принциповість; акуратність; зосередженість; наполегливість; терпіння; вимогливість; педантизм; відповідальність; організованість.