Перукар, перукар-модельєр, манікюрник.

Перукар, перукар-модельєр, манікюрник.

          Перукар (перукар-модельєр) – одна з самих давно відомих і поважних професій. В народі кажуть, що зробити людину красивою можуть два майстри – один з них кравець, а другий – перукар. І це правильно, адже вдало підібрана зачіска, вмілий макіяж можуть не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити її на певний час щасливою.

         Кожне обличчя – загадка, і перукар повинен щоразу її розгадувати, знаходити єдність, гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини. Роботи перукаря можна порівняти з творчістю художника. Ця професія належить до професії художнього типу. Люди у всі часи прагнули бути красивими, і тому професія перукаря завжди була досить престижною, такою вона залишається й нині.

Ця  спеціальність набуває  великої популярності на телебаченні, в шоу-бізнесі, рекламі, модельному бізнесі, театрі, кіно, салонах, світі моди. Вам подобається Мерлін Монро? Як Ви думаєте,   хто   створив   для неї образ ідеальної жінки? Це величезна робота цілої групи людей: перукарів, візажистів, майстрів манікюру Якщо Ви хочете бути схожим на Сергія Звєрєва, В'ячеслава Дюденка або Девіда Кемерова, тоді навчайтеся з нами!

На базі нашого училища проводяться різноманітні конкурси  професійної   майстерності,      які заохочують майбутніх модельєрів шукати ексцентричні рішення, які спонукають  до творчості і  не залишать  нікого байдужими. Репутацію перукарського салону визначають рівень сервісу, якість запропонованих послуг і кваліфікація майстрів.

Перукарі працюють в дві зміни в середньому 6-8 годин. Перукар повинен вміти стригти волосся, фарбувати, виконувати різні види зачісок.

Манікюрник має  вміти майстерно виконувати гігієнічну чистку нігтів, масаж рук, покривати нігті лаком.