Новини за 2017-2018 н.р.

29  вересня – День працівника освіти

         29 вересня 2017 року у Новояворівському вищому професійному училищі відбулося урочисте святкування Дня працівника освіти.

Учнівським самоврядуванням організована виставка композицій з квітів, привітальних листівок та стіннівок.

У навчальному закладі відбувся урочистий концерт, який підготувала викладач української мови та літератури Лагно С.М.

 

З привітальними словами до працівників училища та учасників свята звернувся директор Пахолок Р.А. Він побажав усім педагогічним працівникам успіхів у праці, терпіння, оптимізму та здоров’я. Висловив подяку за відповідальне ставлення до своєї справи. Кращі працівники були відзначені грамотами.

26  вересня – екскурсія у Гошівський монастир та Скелі Довбуша

         26 вересня 2017 року  була організована екскурсія для кращих учнів училища за підсумками навчально-виховного процесу за 2016-2017 н.р. в Гошівський монастир та Скелі Довбуша.

Учні відвідали Гощівський монастир, де мали змогу помолитись до чудотворної ікони Божої Матері, яку 5 серпня 1737 року подарував монастирю його опікун Микола Гошівський. А також весело і з користю пройшли невеликий туристичний гірський маршрут до Скель Довбуша.

 

18-27  вересня поїздка учнів ДНЗ «Новояворівське ВПУ» у Республіку Польща

 

Відповідно до угоди про партнерство між містами Новояворівськ та Оборнік, з метою ознайомлення учнів з культурною спадщиною польського народу, обміну досвідом та вдосконалення іноземних мов відбулась поїздка в Республіку Польщу учнів навчального закладу разом із заступником директора з навчальної роботи Бігун О.І.


1 вересня 2017 року – «День знань» 

  1 вересня 2017 року в ДНЗ "Новояворівське вище професійне училище" відбулося свято першого дзвоника.

   Директор навчального закладу Пахолок Роман Антонович щирими теплими словами привітав усіх присутніх з початком нового навчального року, побажав натхнення, завзятості, професійності, успіхів у навчальному процесі. До слів привітань приєдналися викладач Ващишин Г.І., майстер виробничого навчання Процак О.Р., з батьківським благословенням виступила мати Лелик О.Я., поблагословив на мирний та вдалий навчальний рік о. Назарій.

  Був проведений  виховний захід на тему: «Україна на карті Європи», що познайомив учнів з розташуванням нашої країни на території Європи, Україна - держава європейська не тільки за географічним положенням, але й за історичним, етнічним, культурним і духовним корінням.

 Відповідальна за захід Гібій М.С.

  

 

 

Виховний захід