Сьогодення

Державний  навчальний заклад «Новояворівське вище професійне училище» створений шляхом реорганізації Новояворівського професійного ліцею(наказ №1559 від 07.11.2013р. Міністерства Освіти і Науки України «  Про зміну типу та назви Новояворівського професійного ліцею »)

ДНЗ "Новояворівське ВПУ" здійснює освітню діяльність на підставі Статуту та у відповідності до ліцензій про надання освітніх послуг навчальним закладом, пов'язаних з одержанням професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до підготовки з робітничих професій, професійно-технічного      навчання,      підвищення      кваліфікації, перепідготовки за професіями: «Муляр», «Штукатур», «Маляр»,  «Лицювальник-плиточник»,   «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», «Столяр будівельний»,  «Тесляр»,  «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»,  «Обліковець  з реєстрації бухгалтерських даних»,  «Водій автотранспортних засобів (категорії «В», «С»), «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Кухар»,  «Кондитер», «Офіціант»,  «Бармен», «Токар».

Навчальний заклад проводить підготовку робітничих кадрів відповідно до замовлення працедавців: ВАТ „Яворівбуд”, ТзОВ „БАЛМІКС”, Новояворівської фабрики „Йоха-Україна”, Новояворівської фабрики ВСТ, а також двохсторонніми угодами між підприємствами – замовниками кадрів і училищем.

Середньорічний контингент навчального закладу становить понад 800 учнів. Із них 100% учнів навчаються з інтегрованих та технологічно складних професій.

Навчальний заклад забезпечений  відповідною матеріально-технічною та науково-методичною базами. В училищі є 26 навчальних кабінетів, 14 навчально-виробничих майстерень, 2 лабораторії,  комп'ютерні класи (48 сучасних комп’ютерів з розрахунку 1 на 16 учнів),  актова зала, що має 460 місць, спортивний зал, їдальня на 360 місць, гуртожиток, де можуть проживати 360 учнів і мають доступ до всесвітньої мережі Інтернет, а також  бібліотека з книжковим фондом, який налічує понад 31 тис. примірників.). Навчальні кабінети, лабораторії, навчально-виробничі майстерні оснащені необхідними засобами навчання для ефективного здійснення навчально-виробничого процесу.

В навчальному закладі освітню діяльність забезпечують викладачі в кількості 35 осіб, в тому числі зі встановленим кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст вищої категорії» - 19 педагогічним званням «Старший викладач» - 7, «Викладач-методист» -  1  та майстри виробничого навчання в кількості 47 осіб, серед яких 2 педпрацівники   зі встановленим педагогічним званням «Майстер виробничого навчання першої  категорії» та 2  - «Майстер виробничого навчання  другої  категорії».

        На базі навчального закладу проводяться обласні конкурси фахової майстерності серед учнів та працівників ПТО. У 2009 р.  майстер виробничого навчання Карпа А.В. переміг в обласному  конкурсі фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» серед майстрів виробничого навчання. У 2013р. учень  групи СБ-304 Калитка Руслан посів І місце у конкурсі фахової майстерності серед учнів Львівщини  з професії «Столяр будівельний».

За  підсумками обласного огляду-конкурсу  «Кращий кабінет професійно-теоретичної підготовки, лабораторії, навчальної майстерні» з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» кабінет спецтехнології даної професії у 2013р. посів ІІ місце в області.

У 2011/2012 навчальному році викладач Степуренко Л.О. посіла І місце в обласному конкурсі імені В.П.Жука «Кращий класний керівник року», учні ліцею зайняли І місце в обласному огляді-конкурсі «Творчості проміння золоті». Учениця ІІ курсу Фітель Надія взяла участь  у II етапі XIII Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, де посіла ІІІ місце. Учениця І курсу Дусько Катерина здобула ІІІ премію ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу імені Тараса Шевченка. Учень ліцею Павлусь Ростислав  у 2013 році став  чемпіоном України з біатлону серед юніорів .       

В закладі створена сучасна спортивно-фізкультурна база (спортивний зал, спортивні майданчики, велике та мале футбольне поле) та  відповідні  умови для позаурочної роботи з учнями. Фізкультурно-оздоровча спортивна робота проводиться за затвердженим планом роботи протягом навчального року, в рамках якої традиційними стали: спортивно-мистецьке свято «Козацькі забави», «Свято героїв», спортивні змагання з футболу, міні-футболу, волейболу, легкої атлетики, настільного тенісу, бадмінтону, підготовка та   участь в обласних Спартакіадах серед учнів та працівників ПТНЗ Львівщини.