Новини за 2015 - 2016 н.р.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА.

30.06.2016 року у ДНЗ "Новояворівське вище професійне училище" відбулося Свято останнього дзвоника. 

Учні та випускники училища подякували педагогам і батькам, та подарували всім концерт.

З напутнім словом до випускників виступив директор Новояворівського ВПУ Пахолок Роман Антонович, який нагородив грамотами учнів та випускників  навчального закладу.

"В ДОБРУ ПУТЬ ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!"Обласний семінар керівників фізичного виховання ПТНЗ Львівщини

15 червня 2016 року на базі ДНЗ "Новояворівське ВПУ" відбувся обласний семінар керівників фізичного виховання ПТНЗ Львівщини. На даний семінар були запрошені: 

Ігнатович А.О.— начальник обласного управління фізвиховання та спорту комітету фізвиховання та спорту МОН України 

Михаленич О.Г.—інспектор обласного управління фізвиховання та спорту комітету фізвиховання та спорту МОН України, головний суддя обласних спортивних ігор. 

Іваницький Б.В.—голова обласного методичного об'єднання керівників фізичного виховання ПТНЗ Львівщини, а також керівники фізичного виховання ПТНЗ Львівщини.   

Про підсумки роботи обласного методичного об'єднання у 2015-2016 н.р. розповів голова обласного методичного об'єднання керівників фізичного виховання ПТНЗ Львівщини Іваницький Б.В. 

 


Обмін студентами 2016

ДНЗ "Новояворівське ВПУ" Україна - Hengelo professional school Netherlands 

З 13 по 17 червня 2016 року навчальний заклад гостинно приймав 4 студента та 2 викладачі з Голандії. 


Виховна година на тему "Українець, який підняв державу в небо"

20 травня 2016 року викладачем фізики Михайлейко Л.О. разом з групою Сб-104 було проведено виховну годину "Українець, який підняв державу в небо" присвячену українському винахіднику гелікоптерів Сікорському І.І. 

Тематичне інформування 

У ДНЗ "Новояворівське ВПУ" відбулась інформаційна година на тему: "18 травня 1944 року - трагічна дата в історії кримськотатарського народу. Боротьба за повернення на Батьківщину."  Про події, пов'язані з геноцидом кримськотатарського народу розповіла викладач історії Максимишин Т.Ю. Увазі учнів були запропоновані уривки фільму "Хайтарма". 

 

Концерт до Дня Матері

18 травня 2016 року в приміщенні актового залу училища відбувся урочистий концерт до Дня матері.


Концерт для військових

15 травня 2016 року для особового складу 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного аматори сцени ДНЗ "Новояворівське ВПУ" підготували концерт.Виховна година до Дня матері

12 травня 2016 року у приміщенні 506 кабінету відбулася відкрита виховна година майстра виробничого навчання Вербенець Л.Г. Участь у даному заході брали учні групи Кх-Кд 108."Великодні дзвони - 2016"

6 травня 2016 року ДНЗ "Новояворівське ВПУ" брав участь у виставці технічної творчості серед професійно-технічних навчальних закладів Львівської області "Великодні дзвони - 2016".


ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Львівської області з професії "Електрогазозварник"

21 квітня 2016 року на базі ДНЗ "Новояворівське ВПУ" відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Львівської області з професії "Електрогазозварник". В даному конкурсі брали участь 15 учасників. Переможцем конкурсу став учень ДНЗ "Новояворівське ВПУ" Дмитренко Дмитро Сергійович, ІІ місце зайняв Пастернак Андрій Дмитрович - учень ВПУ №34 м. Стрий,  ІІІ місце зайняв  Андрусик Петро Миколайович - учень ВПУ №35 м. Стрий.


«Незабаром Великдень – напиши писанку!»

         Під таким гаслом в ДНЗ «Новояворівське ВПУ» був проведений майстер-клас з написання писанок. Під керівництвом викладача Дубини П.П. та завідувача музеєм «Яворова світлиця» Сидор В.О. учні груп: 207,208,102,108 виготовили свої перші писанки. Опанували техніку писання воском на яєчній шкаралупі, навчились розписувати писанки та забарвлювати їх у п’яти кольорах. Викладач етнографії Дубина П.П. пояснила значення кожного із символів, які споконвіку відображаються на писанках.


Семінар для психологів та соціальних педагогів шкіл району 

      У навчальному закладі розроблено принципово новий механізм профорієнтаційної роботи. Традиційному «Дню відкритих дверей» передувала робота моніторингової групи з вивчення професійних нахилів учнівської молоді, проводились тести та опитувальники, мета яких професійне самовизначення. Наступний крок – зустріч з наставниками учнів, яка відбулась 28.03.2016 р. у ДНЗ «Новояворівське ВПУ». Для психологів та соціальних педагогів шкіл району провели семінар на тему: «Пріоритетні завдання педагогічного колективу з професійно-орієнтаційної роботи з учнями шкіл району в умовах сучасних викликів на ринку праці». Мета зустрічі – професійна реклама та просвіта. В рамках семінару були проведені відкриті уроки виробничого навчання з професій : «Столяр будівельний, тесляр» (Дида І.А.), «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії «С» (Карпа А.В.), «Електрогазозварник» (Вус М.І.), «Муляр, штукатур, маляр» (Качмар М.І.), «Офіціант, бармен» (Ковалик О.М.), «Кухар, кондитер» (Палюх О.І.), «Перукар-модельєр» (Макаряк Н.В.), проведено уроки професійно-теоретичного циклу викладачами : Івченко Т.В., Макало І.І., Дучак Н.Г., Балушко О.В., урок загальноосвітнього циклу викладачем Максимишин Т.Ю.


     Увазі психологів та соціальних педагогогів був представлений виховний захід «Обери професію до душі». Перед гостями навчального закладу виступив директор училища Пахолок Р.А. Доповіді про пріоритетні завдання педагогічного колективу з профорієнтаційної роботи підготували: соціальний педагог Щепанська Н.С. та заступник директора з виховної роботи Пузяк Р.Б. Гості училища мали можливість познайомитись з умовами проживання учнів в гуртожитку, побували в майстернях виробничого навчання, лабораторіях, навчальних кабінетах, актовому залі, їдальні, музеї. Отримали повну інформацію про життя навчального закладу. Наступний крок – підготовка до зустрічі з учнями шкіл району.Передвеликодні Реколекційні науки

22 березня 2016 року у ДНЗ "Новояворівське ВПУ" розпочались Передвеликодні Реколекційні науки для молоді, які проводить о. диякон Володимир з храму Св. апостолів Петра і Павла м. Новояворівськ. Щотижня на науку запрошуються учні І-ІІІ курстів та груп ТУ.

Зустріч з випускниками

З метою збереження і примноження традицій навчального закладу 11 березня 2016 р. в ДНЗ "Новояворівське ВПУ"був проведений вечір зустрічі з випускниками.

Захід мав назву "Зустріч поколінь" оскільки запрошувалися всі випускники училища з часу його заснування і до сьогодні. Випускники ділилися спогадами про навчальний заклад, викладачів, з теплотою в серці згадували навчання в училищі.

Приємною несподіванкою для організаторів свята стала присутність на вечорі випускників 1981 року.

"Ми чуємо, Тебе, Кобзарю, крізь століття"

З метою вшанування пам'яті Великого Кобзаря у ДНЗ "Новояворівське ВПУ" 10 березня 2016 було проведено викладачем Волоско Г.М. виховний захід на тему: "Ми чуємо, Тебе, Кобзарю, крізь століття", в якому брали участь учні І-ІІІ курсів. Метою проведення заходу було поглиблення знань учнів про життєпис сина українського народу - Т.Г. Шевченка, виховання любові і поваги до спадщини, яку нам залишив поет, бути справжнім патріотом України.

Пам'ятає народ свого Кобзаря, вшановує його пам'ять.  На сучасному етапі розвитку України, саме Т.Г. Шевченко та його творчість є духовними наставниками, прикладом справжньої відданості і любові  до рідної землі, рідного народу. Поезія, музика, весна - чари кохання

4.03.2016 у навчальному закладі вібулося літературно-музичне свято: "Поезія, музика, весна - чари кохання". Аматори сцени пристунім подарували приємні хвилини відпочинку, розкрили світ почуттів і пристрастей, створений поетичним словом українських класиків таких, як: Леся Українка, Ліна Костенко, Василь Симоненко, Олександр Олесь, Іван Франко, Тарас Шевченко.

Музичні номери зігрівали своєю милозвучністю кожне жіноче та дівоче серце, бо їх виконавцями переважна більшість були: ансамбль хлопців та окремі виконавці. Свято мало свою неповторну місію - розкрити світ краси через слово, музику, почуття, адже усе прекрасне пробуджується із першими проявами весни, а пісня, слово і любов допомагають вижити у пеклі війни, додають снаги жити і перемагати зло. У святі брали участь: вокальний ансамбль хлопців під керівництвом С.В. Осташ, солісти-вокалісти із гуртка "Формула успіху" керівником якого є М. М. Василишин, драматичний гурток "Спадщина", який очолює Г.І. Ващишин, учасники фотогуртка під керівництвом А.М. Струса подбали про тематичне оформлення сцени.  Тиждень зарубіжної літератури

 У ДНЗ "Новояворівське ВПУ" проводився тиждень зарубіжної літератури "Її величність Книга" з 29.02.16-05.03.16. У рамках цього тижня проводилась виставка стінгазет "Великі письменники у зарубіжній літературі". Було організовано і проведено виставку малюнків на тему: "Мандрівка сторінками роману Ф. Стендаля "Червоне і чорне"". Викладач зарубіжної літератури Волоско Г.М. провела гру "Ерудит", де було визначено  кращого знавця зарубіжної літератури серед учнів І курсу.

Переможцем стала учениця групи Кх-Кд 108 - Луньо Марія. Викладач зарубіжної літерури Пузяк Р.Б. провела тематичне інформування "Роль книги в житті людства. Чи буде вона у майбутньому?". Завершився тиждень святом поезії "Світ без поезій - безкрилий..." Переможцями конкурсу читців стали: серед учнів І курсу - Митофір Дмитро (ООІ-ОБЛ 102), серед учнів ІІ курсу Дикий Роман (БУД-205). Тиждень зарубіжної літератури подарував усім незабутні враження.


Місячник професії "Кухар,кондитер"

  У лютому 2016 року було проведено місячник професії "Кухар, кондитер". Розпочався місячник з виставки-продажу кондитерських виробів і солодких страв, де особлива увага як в учнів, так і в працівників була прикута до різних видів млинців.

Проведено також виставку стін-газет і літератури професійного спрямування.

  Чотири відкриті уроки виробничого навчання показали високий рівень професійної підготовки майстрів виробничого навчання. Уроки проведено в рамках навчальної програми, але з метою підвищення професійних знань учнів підібрано також і фірмові страви, і страви італійської кухні.

Двічі проведено майстер-клас із виготовлення оздоблень із шоколаду та масляного крему, на який прийшло подивитись багато зацікавлених глядачів. Сподобався присутнім і позакласний захід про різні види здорового харчування, де учні троьох курсів даної професії отримали корисну інформацію, прийняли участь у розважальних конкурсах, відпочивали з музичним супроводом, а також дегустували здорову їжу.

У рамках місячника було проведено конкурс професійної майстерності, де кращі учні 3 курсу даної професії показали свої знання і вміння, боролись за звання найкращого.


Підумки проведення конкурсів фахової майстерності серед учнів ІІІ курсів училища

Протягом лютого місяця у ДНЗ "Новоявоірвське ВПУ" було проведено ІІ етап конкурсів фахової майстерності серед учнів ІІІ курсів училища. Згідно протоколів комісії переможцями стали:

1) професія "Слюсар з ремонту автомобілів":

І місце  Янюк Д.А.;

ІІ місце Матвіїв Н.А.;

ІІІ місце Цап Д.А..

2) професія "Оператор комп'ютерного набору":

І  місце    Кісіль Т.;

ІІ місце  Біць Р.;

ІІ місце  Журба У.

3) професія "Електрогазозварник":

І  місце   Дмитренко Д.;

ІІ місце   Гаращук І.;

ІІІ місце  Жукровський Б.

4) професія "Столяр будівельний, тесляр":

І  місце Венгринович Д;

ІІ місце Кушнір Т;

ІІІ місце Куц В.

5) професія "Штукатур":

І  місце Куп'як В;

ІІ місце Мацик Н;

ІІІ місце Пастух В.


6) професія "Офіціант":

І  місце Мацелюх І.;

ІІ місце Хлян М.;

ІІІ місце Гребенюк М.


7) професія "Кухар":

І  місце Савчук В.;

ІІ місце Кісіль Д.;

ІІІ місце Фітель І.8) професія "Монтажник гіпсокартонних конструкцій":

І  місце Дмитрів А.;

ІІ місце Лютий С.;

ІІІ місце Бльок М.


 

25 лютого Відкрита виховна година "Людина починається з любові"

25.02.2016 в групі БУД-205 відбулася відкрита година спілкування на тему: "Людина починається з любові" у якій були розкриті теми: високої моральності, національного патріотизму, почуття відповідальності за малу і велику Батьківщини, продемонстровано сімейні та родинні відносини між дітьми та батьками.

Клаcний керівник Ващишин Г.І. підкреслила важливість приятельської любові, любові до покликання, до ближнього. Зустріч була досить теплою, доброзичливою та повчальною настановами о. Романа із храму св. Апостолів Петра і Павла про жертовну любов, благословенням молитвою та хлібом мами, словами - вдячності учнів, запрошених викладачів, наставників групи - усе було як одне ціле. Бо як Апостол Павло навчав: "Любов довготерпелива, любов милосердна, не є гордою, не чинить зла і ніколи не переминає".24 лютого "День мови"

До Всесвітнього дня мови у "ДНЗ Новояворівське ВПУ" було проведено захід: "Мужай, прекрасна наша мова!", підготовлений викладачем української мови та літератури Боровою М.І.. Мета заходу - розкрити красу і велич рідного слова, ревно стежити за культурою власного мовлення, уникаючи чужомовних запозичень і суржику, що разом веде до мовного каліцтва.

Якщо ми будемо щоденно удосконалювати свою мову, робити її гарнішою, намагатимемося використовувати власне українські слова та вислови, вона стане "чистішої від сльози", "цвістиме веселкою над нами як мир, як щастя, як любов".

Активними учасниками цього дійства були учні навчального закладу: Думанська Ольга, Балушко Мар'яна, Варениця Степан, Дмитрів Юля, Кулик Анна.06 лютого 2016 Підсумки проведення "Тижня хімії"

З 1 по 5 лютого 2016 року в ДНЗ "Новояворівське ВПУ" проводився тиждень хімії.  Основна увага протягом тижня хімії "Хімія в житті і професії" приділялася пропаганді здорового способу життя, правильному харчуванню, ролі хімії в майбутній професії. Учні прийняли активну участь у арт-терапії "Ні шкідливим звичкам", складали цікаві оповідання за малюнками, аргументували відповіді на питання вікторини.


Багато учнів підготували ряд цікавих повідомлень з історії хімії, життя видатних вчених "Чи знаєш ти, що...?" і виступили з цими повідомленнями перед учнями групи. Творчо підійшли учні до конкурсу презентації, пошукових робіт, кращі з яких було використано під час проведення конференції "Хімія і їжа". Після конференції учні продемонстрували ряд дослідів з хімії. Цікаво і нетрадиційно пройшов захід "Здоров'я дорожче за золото" у групах кухарів, який був підготовлений викладачами Степуренко Л.О. та Назарук Н.Ф.
 


План заходів тижня хімії «Хімія в професії і житті»

(01.02.2016р. – 05.02.2016р.)


 

- Вікторина «Хімія в професії і житті».
- Конкурс газет «Хімія в професії і житті».
- Арт-терапія «Ні шкідливим звичкам!!!».
- Конкурс творчих проектів, презентацій «Хімія в професії і житті».
- «Чи знаєш ти, що …» (цікаві повідомлення, 
історичні факти, події в житті видатних хіміків).
(в межах уроків хімії)

- Конференція «Хімія і їжа».
а) підведення підсумків конкурсу творчих проектів, презентацій «Хімія в професії і житті».
б) цікаві досліди з хімії.


Протягом місяця – місячник професій


З 1 лютого 2016 р. у ДНЗ «Новояворівське ВПУ» розпочався місячник професій «Кухар, кондитер».14.01.2016р – святкування Старого – Нового року.


 

Доброю традицією у навчальному закладі стало святкування Старого - Нового року. Колядники подарували педагогічному колективу віншування, колядки, вселили надію на щасливий новий рік.


31.12.2015р – семінар «Профілактика підліткового алкоголізму, тютюнопаління та наркоманії серед підлітків».


       

31.12.2015 року в ДНЗ «Новояворівське ВПУ» відбувся семінар «Профілактика підліткового алкоголізму, тютюнопаління та наркоманії серед підлітків».

Проблема розвитку пивного алкоголізму серед підлітків, тютюнопаління та наркоманії останнім часом стала дуже актуальною, тому на семінарі практичним психологом Капрош Г.В. були висвітленні питання про статистику алкоголізму серед підлітків, його ознаки, причини розвитку алкоголізму в залежності від вікового періоду дитини негативний вплив алкоголю, тютюнопаління та наркоманії на організм людини.

Присутнім на семінарі педагогам та майстрам в/н були запропоновані рекомендації по виховній роботі з учнями щодо профілактики розвитку алкоголізму, тютюнопаління та наркоманії серед учнів.

Відповідальний за проведення даного семінару була психолог Капрош Г.В.


30.12.2015р – семінар «Позитивне мислення - стиль життя».


 

Мета: Профілактика конфліктів вдома і на роботі.

IБлок. Неуспішна людина і як стати успішною.

IIБлок. Наші страхи і міфи про них.

IIIБлок.Яким чином ми провокуємо агресивне ставлення до нас зі сторони адміністрації.

IVБлок. Як правильно вести діалог між партнерами і членами родини.

VБлок. Портрет успішної людини і неуспішної людини.

VIБлок. Як наші думки формують форми поведінки, звички, характер.

VIIБлок. Ми – є продуктом своєї власної системи мислення.

          … На практичному занятті учасники семінару вчилися як замінювати негативні думки позитивними, звільнятися від «надуманих» страхів, позитивно сприймати усіх людей, оточуюче середовище, суспільство загалом. Вправи були спрямовані на ефективне спілкування в колі сімї, на роботі, в особистих відносинах, бізнесі. Ставився акцент на роль «жертви» і роль позитивної людини, яка бере на себе відповідальність за усі свої перемоги і невдачі. Загалом наші думки – формують наш світогляд і, відповідно, - стиль життя.

Відповідальний за проведення даного семінару була соціальний педагог Щепанська Н.С.


23.12.2015р – огляд – конкурсу «Таланти серед нас» 

 


Переможцями огляду – конкурсу «Таланти серед нас» серед учнів Iкурсу стали:

1.     Юрій Красуцький гр. 104, у номінації авторське читання;

2.     Марія Луньо гр. 108, у номінації художнє читання;

3.     Анастасія Базан гр. 108, у номінації вокальний жанр;

4.     Тетяна Миколів гр. 107, у номінації оригінальний жанр, ілюзія;

5.     Сергій Гориславець гр. 105, у номінації реп;

6.     Володимир Мілянець гр. 101, у номінації гра на інструменті;

 

Журі відзначило сценічну культуру аматорів сцени групп 101;107;108.


 18.12.2015р – святковий концерт до Дня св. Миколая.


 18 грудня 2015р. у ДНЗ «Новояворівське ВПУ» відбувся святковий концерт до Дня св. Миколая. У концерті приймали участь учні училища, а також учасники гуртків художньої творчості. Відповідальний за проведення даного заходу була викладач англійської мови Гринак І.Р.

  

 


 Конкурс на кращу різдвяну композицію, Шопку, Дідух, Павук.


Містерія Різдвяних свят в українців поєднала християнство з традиціями минулих тисячоліть. Колядки. щедрівки, вертеп - це органічно переплелося в одне ціле барвисте, яскраве, веселе, урочисте й життєствердне дійство.

У навчальному закладі проводився конкурс на кращу різдвяну композицію, шопку, Дідух, Павук.

Кожна група представила свої неповторні експонати на виставку. Переможцями стали групи:

  • 101, 107, 208  - композиція різдвяна;
  • 205 - дідух;
  • 106 - павук.
 
 

11-12.12.2015р – літературно – мистецьке свято «Сузіря талантів»  


Вервичкою Новорічно – Різдвяних святкувань завершився семестр у навчальному закладі, а саме літературно – мистецьке свято «Сузір’я талантів», де аматори сцени училища розкрили свої таланти у казці «Попелюшка» на сучасний лад. (Драматичний гурток «Спадщина», керівник гуртка Ващишин Г.І.)

Чарівним ансамблевим співом глядачів зігрівав ансамбль хлопців під керівництвом С.В. Осташ.

Неповторністю і оригінальністю інтригували учасники гуртка циркового мистецтва, який очолює керівник Миклуш Т.Ф.

Задушевний спів солістів гуртка «Формула успіху» (керівник Василишин М.М.) глядача запрошував у царину естрадного співу.


 03.12.2015р – обласний семінар бібліотекарів.


03.12.2015 року на базі ДНЗ «Новояворівське ВПУ» був проведений обласний семінар бібліотекарів професійно-технічних навчальних закладів Львівщини під керівництвом методиста НМЦ ПТО у Львівській області Газюк В.Б. Тема семінару: «Використання краєзнавчого потенціалу в роботі бібліотекарів» Краєзнавство – саме та точка опори у просторі історичного буття, яка допомагає усвідомити свою причетність до історії народу, його культури, мови, традицій. В ході семінару були розглянуті питання про форми масової роботи з читачем, проведений виховний захід «З криниці пам’яті черпаємо любов до краю», мета заходу – пробудження національної свідомості, любові до свого народу, його історії, держави, рідної землі, родини, гордості за минуле і сучасне. Цікавим  моментом у ході заходу була зустріч з Ліскевич - Карпою М.Р., автором  історико - краєзнавчих нарисів сіл: Салаші, Чолгині, Молошковичі, Терновиці. Бібліотекар Сидор В.О. поділилась досвідом роботи щодо форм популяризації краєзнавчої літератури, провела екскурсію в музеї «Яворова світлиця».

 

  


 28.11.2015р – Голодомор 1932-1933р.


 

28.11.2015 р. в ДНЗ «Новояворівське ВПУ» відбувся захід, щодо вшанування жертв голодомору 1932-33 рр. Відповідальними за його проведення були викладач історії Дубина П.П. та викладач християнської Ващишин Г.І. Метою заходу було ознайомлення учнів з трагічним минулим нашого народу, розширення їх знань про роки голодомору та його наслідки, бережного ставлення учнів до історії своєї країни. 

 


17.11.2015р – День студента


 17.11.2015 р. у ДНЗ «Новояворівське ВПУ» відбувся святковий концерт в актовому залі, присвячений Дню студента. Організаторами свята було учнівське самоврядування закладу.

 


Осіння толока


 Протягом тижня – листопада 2015р. В ДНЗ «Новояворівське ВПУ» проводилась осіння толока під гаслом: «Станьмо ангелами рідної землі» 


05.11.2015р – Що? Де? Коли?


 З 05.11.2015р. в ДНЗ «Новояворівське ВПУ» була проведена гра «Що? Де? Коли?». Вітаємо переможців: 1) ТУ 2(2); 2)102, 105; 3)103,306. 


28.10.2015р – Ерудит


 З 28.10.2015р. в ДНЗ «Новояворівське ВПУ» була проведена внутрішньо училищна гра «Ерудит». Вітаємо переможців: 1)Дмитрів Юлія 207; 2)Хоростіль Роман 202; 3) Копитко Андрій 205.

 


15.10 - 30.10.2015р – Брейн-ринг


 З 15.10.2015р.- по 30.10.2015р. в ДНЗ «Новояворівське ВПУ» була проведена внутрішньо училищна гра «Брейн-ринг». В даній грі приймали  участь учні груп  I, II, IIIкурсів та групи ТУ. Вітаємо переможців: 103,303, ТУ 2(2)

 


Поїздка


 Поїздка кращих учнів училища на скелі Довбуша та Гошівський монастир.

 


Виставка стінгазет   


В рамках місячника професії : "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, облковець з реєстрації бухгалтерських даних".                                                                                   

 


26.10.2015р - Майстер-клас  


26.10.2015 в Новояворівському ВПУ відбувся майстер - клас на тему: Створення звітів про успішність у MS Exсel, який провів майстер в/н Жила Н.О.                                                                                                                 


22.10.2015р - Відкритий урок  


22.10.2015 р. відбувся відкритий урок з виробничого навчання, який провів майстер в/н Струс А.М. на тему : «Облік витрат виробництва.»                 

 


19.10.2015р - Майстер-клас  


19.10.2015 в Новояворівському ВПУ відбувся майстер - клас на тему: Створення портфоліо, який провів майстер в/н Шоломинська З.Б.                                                                    


 

13.10.2015 р. – Свято Покрови.


 13.10.2015 р. – Свято Покрови. 13 жовтня 2015 р. у переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці працівники та учні ДНЗ «Новояворівське ВПУ» у черговий раз подякували Покровительниці за Її заступництво та опіку. Адже саме у цей день в актовому залі училища відбувся тематичний захист «Під Твій покров стаємо, Мати Божа» та молебен до Матері Божої, який відправив отець Василь церкви Св. апп. Петра і Павла. 


12.10.2015р - Урок - гра  


 

12.10.2015 р. Відбулась урок - гра з професії обліковець з реєстрації бухгалтерських даних на тему: Інвентаризція каси. Провела майстер в/н Миклуш Н.О.                                               


 

07.10.2015 р. – Караоке на плацу.


Доброю традицією навчального закладу є проведення пісенного конкурсу. Караоке на плацу, який традиційно проводили Ващишин Г.І. та Василишин М.М.. Участь у даному конкурсі брали учні навчальних груп І курсу та новоприйнятих груп ТУ.

 


05.10.2015р - Відкритий урок  


05.10.2015 р. відбувся відкритий урок з виробничого навчання майстра в/н Павлів О.М. на тему : «Розрахунки готівкою. Ліміт каси. Касова книга.»             


Протягом місяця – місячник професій


 1 жовтня 2015 р. у ДНЗ «Новояворівське ВПУ» розпочався місячник професій «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Обліковець реєстрації бухгалтерських даних».  


02.10.2015р - «Свято вчителя»


02.10.2015р. у ДНЗ «Новояворівське ВПУ» відбувся святковий концерт – вітання, присвячений Дню вчителя. Моєму вчителю присвячується.

         Учнями були підготовлені композиції з осінніх квітів та концертна програма. 

     


24.09.2015р - День знайомств


24.09.2015р. в училищі проведено свято «День знайомств». Дане свято поєднано традиції українського народу (приготування кулішу, презентація страви) і туристичну естафету. Слід відзначити, що в даному заході взяли участь всі навчальні групи училища.  


1 вересня 2015 - свято Першого дзвоника.


1 вересня 2015 р. як і у всіх навчальних закладах України у ДНЗ «Новояворівське ВПУ» відбулось свято Першого дзвоника. Зі словами привітань до учнів, батьків, гостей звернулись директор училища Пахолок Р.А., та запрошені гості учасник АТО та волонтер.

 Изображение Изображение

Як і традиційно для новоприйнятих учнів та їх батьків в актовому залі училища був проведений перший урок на тему: «Ми нація єдина», який провела викладач Савчин Марія Михайлівна.

Изображение Изображение

  


І знову вересень прийшов на наш поріг

Свято знань святкує вся країна

Своє майбутнє – зміну молоду

Благословляє нині Україна !

 Изображение

Колектив ДНЗ «Новояворівське ВПУ» вітає всіх освітян з святом Знань.


До уваги учнів та батьків! Колектив ДНЗ «Новояворівське ВПУ» запрошує Вас на свято Першого дзвоника, яке відбудеться 1 вересня 2015 року. о 09-00 год.

Изображение 

 


Колектив ДНЗ «Новояворівське ВПУ» вітає всіх зі святами Державного прапора та Днем Незалежності !Изображение