Новини за 2014-2015 н.р.

           

 


  30 червня 2015 року – «Свято останього дзвоника!»


30.06.2015р. у ДНЗ "Новояворівське ВПУ" відбулось свято останього дзвоника. І вже в котре навчальний заклад випустив у світ професій молодих спеціалістів.

Изображение Изображение

Изображение Изображение

 Изображение Изображение

 


27 травня 2015 року – «Шкідливим звичкам - ні!»


 

Изображение Изображение

27.05.2015р. у ДНЗ "Новояворівське ВПУ" було проведено профілактичний захід «Шкідливим звичкам – ні!» соціальним працівником Щепанська Н.С.

У кожного з нас є свої слабкості, які по-різному відображаються на нашому способі життя, здоров’я і соціальному стані.

Деякі з слабкостей переходять на шкідливі звички, що не несуть нам і оточуючим нічого доброго. Такі звички є у більшості людей в усьому світі, тому в навчальних закладах актуальна така тема, як профілактика шкідливих звичок, що попереджає, в тому числі, шкідливі звички підлітків. 


13 травня 2015 року – День матері


13.05.2015 у ДНЗ "Новояворівське ВПУ" відбулося літературно-музичне свято, присвячене Дню сім'ї та Дню матері, який провела керівник драматичного гуртка "Спадщина" Ващишин Г.І.

Матусю наша, ми це знаєм:
Багато ангелів є в Божім раю,
Та на землі лише один між нами:
Це наша мама!

За вас ми молимося Богу,
За вас благаєм Пресвятого, 
Щоб вам здоров”я, силу дав, 
Щоб щастя-радість вам послав,
Щоб обминало лихо і пригоди злі.
Матуся наша – ангел на землі! 

   
        


07 травня 2015 року – 70 річниця Перемоги над нацизмом у Європі 


07.05.2015 у ДНЗ "Новояворівське ВПУ" в бібліотеці училища до святкування 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни була організована виставка літератури за темою: “В молитвах всіх героїв пригадаймо”. Учні всіх груп відвідали цю виставку.

          


07 травня 2015 року – Фотовиставка "Герої не вмирають" 


07.05.2015 у ДНЗ "Новояворівське ВПУ"  створено постійно діючу фотовиставку «Герої не вмирають. Пишаємося подвигами Небесної сотні». 

 


07 травня 2015 року – зустріч з учасниками АТО та волонтерами.


 

 Изображение Изображение

 Изображение

Изображение

     07.05.2015 у ДНЗ "Новояворівське ВПУ" було проведено виховний захід, присвячений вшануванню учасників АТО на сході України. Почесними гостями на святі були: учасник АТО Герасімов Олександр та волентер Тарасенко Андрій. Підготували даний захід методисти училища Кулик Н.Я. та Гіщак І.Я.

     23 роки Україна не знала війни. Наш народ пишався тим, що у буремні 90 – ті, Україні вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу в ХХІ ст. Ще рік тому ми з вами не знали дуже багатьох слів, пов’язаних з війною, сьогодні майже кожну родину так чи інакше опалило полум’я військових дій. Ще рік тому ми не особливо звертали увагу на слова «слава Україні – Героям слава», зараз ці слова набули нового змісту.

      Ми добре знаємо, кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумнівів, що це герої – хлопці, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, це лікарі, які в мирний час повертають з того світу поранених в АТО, це волонтери, на плечах яких тримається наша армія. 

Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути просто вітанням - це віддання шани найкращим воїнам, котрі у вирішальний час для нашої держави не задумуючись жертвують собою заради  Батьківщини, а також є засвідченням справжнього патріотичного руху.


06 травня 2015 року – Тематична лінійка "1939-1945. Пам'ятаємо! Перемагаємо!"   


06.05.2015 у ДНЗ "Новояворівське ВПУ" було проведено тематичну лінійку на тему «1939 – 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» викладачем історії Максимишин Т.Ю.  Під час лінійки було переглянуто документальний фільм про «кіборгів» Донецького аеропорту, які 242 дні боронили летовище: «Добровольці Божої Чоти» режисерів Івана Яснія та Леоніда Кантера. 

    Все далі, рік за роком, йдуть в історію країни військові вогняні роки Другої світової війни. Але ніколи в пам’яті народній не згладиться великий подвиг солдатів, що загинули за Батьківщину, виконуючи свій святий обов’язок. Зустріч завершилась вшануванням пам`яті загиблих воїнів Другої світової війни та загиблих в АТО хвилиною мовчання.

 


30 квітня 2015 року – бібліотечний урок "Мандрівка сторінками "Кобзаря"


Изображение

З 23.04 по 30.04.2015р. в училищі проходив Тиждень книги  "Духовна скарбниця людства". В рамках якого був проведений "Читацький марафон", визначений кращий читач року. Ним стала учениця групи "Офіціант, бармен" 306 Сорич Ірина. Силами читацького активу проведена Інформаційна хвилинка "Незвичайне про книгу".

      Сидор В.О.. завідувач бібліотекою, провела бібліотечний урок "Мандрівка сторінками "Кобзаря" (до 175-ї річниці з дня виходу в світ збірника)

      Метою проведення заходу було заохочення учнів до читання, формування культури читання, осмислення величі і безсмертя спадщини Кобзаря.  


Олег Кушнірчук - призер обласного конкурсу професійної майстерності з професії "Штукатур"


28-29 квітня 2015 року на базі Державного навчального закладу “Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П. Станька» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Штукатур» серед учнів ПТНЗ Львівщини. 

Цей конкурс проводився з метою розвитку професійної майстерності та творчих здібностей учнів, освоєння сучасних матеріалів та передових технологій виконання будівельних робіт, популяризації серед молоді робітничих професій.
Учасниками конкурсу стали представники 18 навчальних закладів ПТО Львівщини. 
За результатом конкурсу учень ДНЗ "Новоявоірвське ВПУ" Кушнірчук Олег Іванович посів ІІІ місце. 

 

 

 


29 квітня 2015 року – Товариська гра між футбольними командами с.Чолгині та ДНЗ "Новояворівське ВПУ"


 

   29.04.2015 у ДНЗ "Новояворівське ВПУ" відбулась товариська гра з футболу між командами ДНЗ "Новояворівське ВПУ" і села Чолгині, яка закінчилась з рахунком 4:4.


29 квітня 2015 Тематична лінійка присвячена вшануванню пам'яті жертв Голодомору  


Події 32-33-х років сьогодні продовжують тримати одну із першочергових актуальностей в українському суспільному та політичному житті. Змінилось не одне покоління, більшість очевидців уже немає серед живих. Однак саме зараз тема голодомору в Україні має безпосередній вплив на її цивілізаційний вибір, котрий за 24 роки незалежності так і не вдалося зробити.

Трагедія Голодомору є важким уроком для України, для всього людства. Страшні події 1932-1933 років продемонстрували, як легко може бути зруйноване життя і як важко воно відроджується на випаленому полі. Україна і сьогодні відчуває на собі наслідки лиха, яке спіткало її у далеких тридцятих.

Наш народ не лише вистояв у голодне лихоліття. Спільно з іншими націями світу він переміг у найбільшій в історії людства війні, відбудував зруйновані міста і села. Ми зберегли себе як народ, зберегли свою історію, свою ідентичність. Ми здобули державну незалежність та йдемо сьогодні шляхом творення європейської країни, заможного суспільства.

 


28 квітня 2015 року – Огляд-конкурс на кращу кімнату в гуртожитку


28.04.2015 у ДНЗ "Новояворівське ВПУ" учнівським самоврядуванням було проведено огляд-конкурс на кращу кімнату гуртожитку з метою популяризації підтримання чистоти й порядку в кімнатах учнів.

Кімнати оцінювалися за п'ятибальною шкалою. Визначення переможців відбулось за критеріями: санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій кімнат, дотримання правил внутрішнього розпорядку.

 

 

 


22 квітня 2015 року – тематична лінійка 

22.04.2015 у ДНЗ "Новояворівське ВПУ" було проведено тематичну лінійку присвячену Дню пам'яті аварії на Чорнобильській АЕС викладачами фізики Савчин М.М. і Михалейко Л.О.
Ядерна аварія на Чорнобильській АЕС увійшла до світової історії як найбільша радіоекологічна катастрофа ХХ століття. Не дивлячись на час, який минув, проблеми, народжені нею, до цих пір є проблемами сьогоднішнього дня і, на жаль, нагадуватимуть про себе і нашим нащадкам.

  


16 квітня 2015 року – Великодні дзвони 2015 


 

Участь ДНЗ "Новояворівське ВПУ" у "Великодних дзвонах" дала можливість показати свої творчі досягнення та рівень фахової майстерності учнів та їхніх наставників. 

У наказі за підсумками проведення обласного конкурсу навчальний заклад був відмічений у 2-х номінаціях: "Кращі вироби технічної творчості" (вироби з металу, гурток "Ковальство" керівник Касіневич Я.Г.) та номери художньої самодіяльності (керівник Ващишин Г.І.). 

 


9 квітня 2015 року – конкурс "Великодня писанка"


 

09.04.2015р. у ДНЗ "Новояворівське ВПУ" між групами було проведено виставку-конкурс «Великодня писанка»

 


31 березня 2015 року – Загальноучнівські збори


 

31.03.2015р. у ДНЗ "Новояворівське ВПУ" відбулися учнівські збори. Перед учнями виступили директор училища Пахолок Р.А., заступники Стень І.В., Пузяк Р.Б., методист Кулик Н.Я. У своїх виступах вони доповіли про правила поведінки в громадських місцях та правила з техніки безпеки при користуванні горючими та вибухонебезпечними речовинами та матеріалами під час святкування великодних свят. А також були нагороджені грамотами перможці конкурсів з фахової майстерності та обласних спортивних змагань.

 


26 березня 2015 року - захід до дня народження Т.Г. Шевченка


 

 26.03.2015 у ДНЗ "Новояворівське ВПУ" був проведений виховний захід присвячений 201-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка викладачем української мови і літератури Боровою М.І.

 

  


26 березня 2015 року – Конкурс фахової майстерності з професії "Електрогазозварник".


 

  

 


17 березня 2015 року – Конкурс фахової майстерності з професії "Оператор комп'ютерного набору"


 

17.03.2015р. у ДНЗ "Новояворівське ВПУ" відбувся – конкурс фахової майстерності з професії "Оператор комп'ютерного набору". За результатами компентентим журі було визначено переможців : 1 місце Кісіль Тетяна (група Окн-Обл 202), 2 місце Біць Руслан (група Окн-Обл 202), 3 місце Пона Назарій (група Окн-Обл 202).

 


11 березня 2015 року – 200-річчя з дня народжння М.Вербицького


     

Изображение

Изображение

     Днями у ДНЗ «Новояворівське ВПУ» було проведено захід, присвячений 200-річчю від дня народження Михайла Вербицького.

     Ведучі – учні третого курсу, розповіли про сторінки життя М.Вербицького. У виконанні ансамблю викладачів прозвучали: пісня «Поїхав милий», молитва  «Отче наш». До уваги учнів були представлені відеосюжети про створення пісні «Ще не вмерла ....», розповідь музикознавця М.Зелінського про написання музики М.Вербицьким на текст « Заповіту ».

    Бурхливі події останнього часу в Україні засвідчили, що музика М.Вербицького і через півтора століття після створення надихає українців у боротьбі за свої права, за незалежність держави.

    На завершення заходу у виконанні зведеного хору училища прозвучав Гімн України.

  Захід підготувала викладач художньої культури, керівник гуртка «Спадщина» Ващишин Г.І. 


5 березня 2015 року – Агітбригада


 Изображение

Изображение

І знову агітбригада із програмою « Обери професію до душі» у дорозі. На цей раз (5.03.2015) із візитівкою про навчальний заклад ми побували у таких школах району : Верблянській ЗОШ I-IIIступенів, Дацьківській ЗОШ I-III ступенів, Староярській ЗОШ I-III ступенів, Залузькій ЗОШ I-III ступенів.

Изображение

Ми, віримо, що такі теплі зустрічі матимуть гарний і позитивний результат 100% набір.

Автори проекту: Ващишин Г.І. – кер. Драматичного гуртка «Спадщина»,Струс А.М. – керівник фото гуртка.

 


4 березня 2015 року – Виставка технічна творчість.


 

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

    З метою удосконалення професійного рівня учнів, застосування інноваційних технологій навчаня, залучення учнів до технічної та художньо-прикладної творчості у ДНЗ «Новояворівське ВПУ» працюють гуртки: «Ковальство» (керівник Касіневич Я.Г.), «Різьба» (керівник Шавало І.Р.), «Народні промисли » (керівник Тураш В.В.) «Моделювання та дизайн одягу» (керівник Гула М.Г.), «Фотогурток» (керівник Струс А.М.) та інші. Свої кращі роботи гуртківці продемонстрували на першому етапі обласного огляду – конкурсу технічної та художньо- прикладної творчості, який відбувся у навчальному закладі.

     На огляді – конкурсі були відзначенні ковані вироби з металу, народна вишивка, бісероплетіння, кулінарні вироби, кращі світлини, столярні вироби, різьба по дереву. Заслуговували уваги зразки одягу виконані учасниками гуртка «Дизайн та моделювання ».

      Кращі експонати будуть представлені на підсумковій виставці – огляді «Великодні дзвони - 2015».

  Залучення учнів до гурткової роботи сприяє підвищенню їх професійної майстерності та відродженню українського мистецтва.


12 лютого 2015 року – «Пам’ятай день святий святкувати»


Изображение 

Изображение

            12.02.2015 р. у навчальному закладі було проведено черговий інформаційний духовно – моральний вісник «Пам’ятай день святий святкувати».Викладач хр. етики Ващишин Г.І. познайомила учнів училища із  життєвим шляхом та богославською наукою В. Великого, І. Богослава, І. Золотоустого.

            З уст учнів 308 гр. а саме: Г.Палюх,М.Худоби, М.Волинської присутні довідались про значення свята Господнього Стрітення, про зустріч Старого і Нового Заповітів; пророка Симеона із Божим Сином.

Після почутої поезії, «… Ти допоміг мені, Коли стояла на краю безодні …», мабуть кожен зробив певний висновок, що Стрітення – це одна із головних подій зустрічі людини з Богом, це особисте святого кожного. 


 5 січня 2015 року – Семінар-практикум


Изображение ИзображениеИзображение

        5 січня 2015 року проводився семінар-практикум в ДНЗ «Новояворівське ВПУ» на тему «Робота з важковиховуваними учнями та з дітьми «групи ризику»», метою якого було сформувати позитивне ставлення до дітей з проблемною поведінкою, а також сприяти розвитку умінь та навиків необхідних у вихованні важковиховуваних учнів.

       У ході семінару педагоги з’ясували, насамперед, яке місце у їхньому житті посідає учень та ознайомилися із значенням, видами, причинами, ознаками девіантної поведінки підлітків, а також обговорили способи реагування педагогів на поведінку важковиховуваних учнів та проведення корекційно-розвивальної роботи з ними. Зясували, що внесення засад толерантності у виховний процес є необхідною складовою виховної роботи підлітків.

Відповідальний за семінар практичний психолог Капрош Г. В.           


10 грудня 2014 - Всеукраїнський урок з правознавства


Изображение

Всеукраїнський урок з правознавства на тему: «Права людини». Даний урок проводився в актовому залі училища для учнів всіх навчальних груп. Відповідальний викладач Юськів В.І. 


 

10 грудня 2014 - Агітбригада завітала до шкіл району


 

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Щорічно у школи району впевнено вирушає агітбригада училища, яка презентує навчальний заклад; пропагує робітничі професії, які затребувані на ринку праці району, області. Із програмою «Обирай професію до душі» завітала агітбригада у такі школи району, як ЗСШ ІІІ ступеня с. Старичі, смт. Шкло, ІІ ступеня с. Чолгині та Терновиця, де щиро і привітно господарі зустрічали гостей. А ними були учасники драматичного гуртка «Спадщина» - Уляна Турба, Марія Апончук, Іван Кіт, Микола Журба, Вадим Якимець, та їх  наставники Г.І. Ващишин, А.М. Струс та Н.В. Нагорняк - інструктор з водіння.  


03 грудня 2014 - відкритий урк з в/н.


Изображение

Изображение

3 грудня 2014 року проведений відкритий урок виробничого навчання майстром в/н Жилою Н.О. на тему: «Застосування Автофігур. Вставлення художнього тексту. Створення рамок, під ложок, WordArt».


02 грудня 2014 - "Коса - дівоча краса"


У рамках проведення місячника культури та етнокультури в ДНЗ «Новояворівське ВПУ» відбувся виховний захід на тему «Коса – дівоча краса». Захід був спрямований на відродження традицій українського народу та виховання учнівської молоді в дусі патріотизму та пошани до обрядів і звичаїв українців.

Изображение Изображение

ИзображениеНа захід були запрошені учні третього курсу та груп ТУ, які вивчають предмет «Етнографія». Активну участь у підготовці та проведенні заходу прийняли учні 101, 107, 208 груп. 


 01 грудня 2014 - Всесвітній день боротьби зі СНІДом


Изображение 

Изображение

Изображение

Не пройшов поза увагою Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який відзначався 1 грудня. Учасники драматичного гуртка спільно із учнівським самоврядуванням і  учнями, які вивчають християнську етику, продемонстрували красу здорового способу життя. Година морального спілкування «Ми за життя без СНІДу», яку провела викладач християнської етики, керівник драматичного гуртка «Спадщина» Ващишин Г.І. стала добрим уроком для молоді училища, бо кожен хоче прожити довге і щасливе життя. 


 21 листопада 2014 - Вшанування жертв голодомору


 Изображение

 

21 листопада 2014 р. в ДНЗ «Новояворівське ВПУ» відбувся захід, щодо вшанування жертв голодомору 1932-33 рр. Відповідальними за його проведення були викладач історії Максимишин Т.Ю. та викладач християнської Ващишин Г.І.. Метою заходу було ознайомлення учнів з трагічним минулим нашого народу, розширення їх знань про роки голодомору та його наслідки,  бережного ставлення учнів  до історії своєї країни. 


 19 листопада 2014 - День відкритих дверей


Изображение

Изображение 

Изображение

Изображение

19 листопада 2014 р. двері ДНЗ «Новояворівське ВПУ» гостинно відкрились більше як 300 учням шкіл Яворівського району. В училищі проводився  День відкритих дверей: «Запрошення  до професії», який підготувала викладач Макало І.І. Учні мали змогу познайомитись з  життям  навчального закладу зсередини,  зустрітися з керівником училища – Пахолком Романом Антоновичем. При  спілкуванні з ним учні шкіл району дізналися про перспективи розвитку навчального закладу. Через художнє слово і пісню, у невимушеній розмові учні познайомились з професіями, підготовку з яких здійснює навчальний заклад.


17 листопада 2014 - День студента


Изображение

 

17 листопада 2014 р. у ДНЗ «Новояворівське ВПУ» відбувся святковий концерт в актовому залі, присвячений Дню студента. Організаторами свята було учнівське самоврядування закладу. 


 12 листопада 2014 року -  Від рідного слова я сил наберуся


Изображение Изображение

Изображение

Місячник культури та етнокультури розпочато літературно-мистецьким святом «Від рідного слова я сил наберуся», який було проведено 12.11.2014 р. Аматори сцени училища показали зв'язок рідної мови з піснею, з театром; переконали усіх присутніх, що мова вдосконалює серце і розум народу, що нації вмирають не від інфаркту, а коли відбирають мову. У святі брали участь учасники драматичного гуртка «Спадщина» керівник Ващишин Г.І., вокальні ансамблі дівчат та хлопців під керівництвом Осташ С. В., озвучували свято учасники гуртка «Формула успіху» керівник Василишин М.М. А про проведення заходу ми можемо довідатись із світлин  фотогуртка,  який очолює Струс А.М. 


11 листопада 2014 року -  Семінар-практикум


 Изображение

Изображение

Семінар – практикум «Батьки і діти через призму сучасної педагогіки»

(ДНЗ Новояворівське ВПУ") соціальний педагог Щепанська Н.С. 

Заняття проводилося у формі круглого столу. У ході дискусії обговорювалися питання, що стосуються сімї як незмінної хранительки моральних чеснот. Наголос ставився на розвитку особистості і на ролі -  мікро - та – макро-середовища у формуванні дитини. Розкривалися «підвалини» «домашньої» та «народної»  педагогіки;  говорилося про співпрацю зі службами в справах дітей та соціальними ми службами для сімей, дітей та молоді. Запрошені на семінар батьки, вчилися, як налагоджувати контакт з «дітьми – бунтарями». Слухачам була запропонована програма «як замінити «заборони» на систему  заохочень у вихованні наших дітей». В ході практичних вправ відпрацьовані навички ефективного спілкування та вміння виділяти позитивні риси особистості. Акцент ставився на «прийнятті» кожної дитини з усіма її недоліками і на виховання через «безумовну» любов. Проаналізували роботи дітей, в яких розкриті життєві цінності, принципи виховання у сім’ї  та символічний «Герб сім’ї». Розглянули також форми поведінки дітей з «дифункційних родин». Ознайомилися з принципами роботи метод як «моя сім’я»»Неіснуюча тварина» Наголос ставився на виробленні адекватної поведінки у кожної дитини і прийшли до висновку, що цьому сприяє система заохочень у процесі виховання, а саме це було головною метою семінару. Усі прийшли до висновку, що треба дуже добре вивчити характер дитини, щоб здійснювати виховний вплив. Тому сучасна педагогіка потреба потребує самоаналізу та вміння позитивно спілкуватися. Адекватно уявляти, що  саме відбувається у внутрішньому світі іншої людини  є необхідною умовою для спілкування  у будь-якій сфері життєдіяльності.


16 жовтня 2014 року -  Караоке на плацу


Изображение Изображение Изображение

Доброю традицією навчального закладу є проведення пісенного конкурсу "Караоке на плацу", який традиційно проводять Ващишин Г.І. і Василишин М.М. Метою заходу є розкриття талантів естрадного співу серед учнівської молоді училища. 

Цьогоріч захід проходив під гаслом "Пісенними стежками бойової слави періоду козацтва-майдану".

Головним завданням заходу було:

1) донести до учнів училища велич і силу духу патріотичної пісні у боротьбі за рідну неньку Україну. 

2) виховувати в учнів патріотизм на пісенній спадщині часів: козацтва, січових стрільців, УПА, майдану. У святі приймали участь учні І курсу та груп  ТУ першого року навчання. 

Гостем свята був переможець ІІІ туру "Караоке на плацу" Сеньо Андрій (уч. гр. 208), яий виконав стрілецьку пісню "Лента за лентою". 

За пальму першості боролися Худик В, та Кузнецова А. Переможницею IV туру стала Анна Кузнецова, учениця групи 108. 

 


14 жовтня 2014 року -  Свято Покрови


 Изображение

Изображение

14 жовтня у свято Покрови Пресвятої Богородиці працівники та учні ДНЗ «Новояворівське ВПУ» у черговий раз дякували Покровительниці  за Її заступництво та опіку. Адже саме у цей святковий день на плацу навчального закладу проходила тематична лінійка «Під Твій  покров стаємо, Мати Божа», яку підготувала і провела викладач християнської етики Ващишин Г.І. та молебен до Матері Божої, який відправив отець Василь.

Із словами: «Мати Божа, додавай училищній родині мудрості, любові і сили,

                    Щоб цей рік, що Бог послав нам, у здоровї, Божій ласці та опіці його ми

                    пережили!»,-                

зверталися учні училища Уляна Турба (302 гр), Марія Апончук (302 гр.), Марія Яновська (ТУ-3(1), Осідач Валентин (208 гр.) та Данило Довгополов (208 гр.).

 Також 14 жовтня в ДНЗ «Новояворівське ВПУ» проводились спортивні змагання під назвою «Козацькі забави». В спритності, силі та швидкості змагалися збірні команди 7 напрямків професійної підготовки. Учні училища мали змогу випробувати свою силу і дух з різних видів змагань.

Переможці були нагороджені грамотами та цінними призами.

Відповідальні за захід Величко Д. Д., Гаєвський О.П., Ліщинський Т.А. 


3 жовтня 2014 року -  Свято вчителя


Изображение Изображение

Изображение Изображение

 

3 жовтня 2014 року у ДНЗ "Новоявоірвське ВПУ" відбувся святковий концерт-вітання, присвячений Дню вчителя "Учителю! Твої уроки - то сплав любові та вогню!".  

Учнями були підготовлені стінгазети "Вітальна листівка", а також композиції з квітів на тему "Україна - єдина країна", концертна програма. 

Щирі вітання адресували своїм наставникам ведучі свята: учень групи 102 - Варениця Михайло, 101 - Худик Валентин. Заступник директора - Бігун О.І., побажала колегам міцного здоров'я, натхнення, оптимізму та хороших учнів. 

 


1 жовтня 2014 року -  День знайомств


Изображение Изображение

Изображение Изображение

 

01.10.2014 р. в училищі проведено свято "День знайомств: дане свято поєднало традиції українського народу (приготування українського борщу, презентацію страви) і туристичну естафету. Слід відзначити, що у цьому заході взяли участь всі навчальні групи училища. 

У номінації "Кращі смакові якості перемогла група АС-101 "Краща презентація страви" була у групи Буд-105 у номінації "За оригінальність і професійну спрямованість" відзначена група Сб-304.

У туристичній естафеті перемогла команда професій "Монтажник гіпсокартонних конструкцій, маляр". 

Серед дівчат кращою була команда професій "Офіціант, бармен".

 


17 вересня 2014 року -  "Народний рух України за перебудову"


 Изображение Изображение

17 вересня 2014році в ДНЗ «Новояворівське ВПУ» було проведено тематичне інформування присвячене 25 річниці утворення народного руху України.

Викладач історії Юськів В.І. зазначив, що роль НРУ в боротьбі за незалежність в кінці 1980-х на початку 1990-х років є надзвичайною великою і тому Верховна Рада України 1 липня 2014року прийняла «Постанову про відзначення 25-річниці створення громадсько-геополітичної організації «Народний рух України за перебудову»

Викладач наголосив, що Установчий з’їзд Народного руху України за перебудову 8-10 вересня 1989року поклав початок організованому руху Українського народу за незалежність України на чолі з цією громадсько-політичної організацією.

Виступи викладача супроводжувалися фрагментами відеофільму про найбільші акції організовані НРУ спрямовані проти політики Росії в Україні.

У своєму виступі Юськів В.І. виділив ряд важливих питань і проблем через які не були повністю реалізовані далекосяжні наміри українських патріотів. 


01 вересня 2014 року -  "Свято першого дзвоника"


Изображение 

Изображение

   У ДНЗ «Новояворівське ВПУ» відбулося свято Першого дзвоника. Зі словами привітання виступив директор навчального закладу Пахолок Р.А. Гостями свята були: заступник голови міської ради Олексів Ігор Васильвич, Отець Володимир із церкви Св. Петра і Павла м. Новояворівська.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної сотні та воїнів які віддали своє життя в АТО на сході України.

Изображение

Кращі учні були нагороджені грамотами та подяками.

Изображение

Изображение

Перший урок « Україна - єдина країна» провела викладач Михалейко  Любов Олександрівна.


Новини за 2014 – 2015 н.р.