Новини за 2012 - 2013 н.р.


 

 

 


2 квітня 2013 року «Семінар-практикум»


ПРОФОРІЄНТАЦІЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЯК ШЛЯХ

ДО  САМОВИЗНАЧЕННЯ  УЧНІВ

2 квітня 2013 року на базі Новояворівського професійного ліцею відбувся семінар-практикум представників шкіл району з питань профорієнтаційної роботи. Проблема вибору майбутньої професії учнями загальноосвітніх навчальних закладів набуває особливої гостроти й актуальності в умовах сьогодення.

Складні процеси державотворення в Україні кінця ХХ початку ХХІ століття переконливо довели, що формування цілісної особистості професіонала, упродовж життя, повинно починатися зі шкільної лави, через продуману систему профорієнтаційної роботи. Підвищення якості профорієнтаційної роботи є сьогодні актуальним завданням для всієї системи професійно-технічної освіти, які зіткнулися з необхідністю цілеспрямованої роботи з формування професійної спрямованості в учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Запрошені ознайомились з матеріально-технічною базою ліцею, навчальними приміщеннями, майстернями, учнівським гуртожитком, музеєм старожитностей в якому зібрані етнографічні та історико-побутові речі кінця 19-початку 20 століття. Музей є своєрідним оберегом національно-культурної спадщини нашого регіону, який веде активну роботу по збереженню вікових надбань, вчить глибоко відчувати і розмірковувати над минулим і сьогоденням.  Увагу гостей привернула виставка технічної творчості, на якій були представлені вироби гуртків, особливо ковані вироби, столярні, роботи з бісеру та вишивка. Нестандартним був показ моделей пошитих учнями ліцею. Зацікавив запрошених і конкурс фахової майстерності професії «Кухар, кондитер» серед учнів ІІІ-го курсу даної професії. Першість виборола Гошко Галина, яку делегують на обласний конкурс. Увазі гостей були представлені відкриті уроки виробничого навчання: урок виробничого навчання з професії «Електрогазозварник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С» на тему «Виготовлення вузлів металевих дверей», де найскладнішим у процесі творення майбутніх металевих дверей є трудомісткий процес складання коробки, полотна та встановлення завісів. Учні третього курсу даної професії Романик Олег, Мурин Михайло, Рис Ігор, успішно справились з поставленим завданням, показали високий рівень знань, добру кваліфікаційну підготовку.

На уроці виробничого навчання професії «Слюсар з ремонту автомобіля, токар, водій автотранспортних засобів категорії «С»» найцікавішим моментом для учнів був ремонт карбюратора К88А, де учні Корчук Юрій, Паранич Василь. Ударцев Ігор відтворювали процес ремонту карбюратора та паливно-підкачювального насосу. Мета уроку була досягнута. Уроки теоретичного навчання загальноосвітнього циклу були представлені уроками фізики та української мови професійного спрямування. Урок фізики провела викладач Савчин М.М. на тему «Теплові двигуни. Холодильні машини». Матеріал уроку був тісно переплетений із спец предметом «Будова автомобіля». Після вивченої теми учні пропонували своє бачення нових видів теплових двигунів і холодильних машин. До уроку готували цікаві повідомлення та творчі завдання. Урок української мови на тему «Система частин мови. Особливості вживання назв за професією» провела викладач Волоско Г.М. На уроці викладач використовувала інтерактивні методи навчання. Увазі учнів була представлена виставка літератури кулінарного спрямування.

Найбільше зацікавленими були гості уроками спецтехнології професій «Слюсар з ремонту автомобіля, токар, водій автотранспортних засобів категорії «С»» та «Офіціат, бармен». Зокрема, Макало І.І., викладач спецтехнології слюсарної справи, провела урок на тему «Будова, призначення та принцип роботи системи живлення карбюраторного двигуна», де використовувала інноваційний метод навчання.  Стень І.В., викладач спецтехнології професії «Офіціант, бармен», провела урок на тему «Організація обслуговування банкет-чаю» з елементами рольової гри. Учні на уроці сервірували столи до даного банкету, підбирали відповідний асортимент страв та напоїв до банкет-чаю. В процесі уроку відбулось обслуговування гостей семінару, де використовувались різні способи подавання гарячих напоїв.  Більша частина гостей відвідала виховну годину Ващишин Г.І. – класного керівника групи АС-201 професії «Слюсар з ремонту автомобіля, токар, водій автотранспортних засобів категорії «С» на тему «Як досягти успіху?». Метою виховної години було пояснити дітям що таке успіх, як його можна досягнути за допомогою таланту, бо кожна дитина, яка навчається в групі має свій талант і характер. І тільки за допомогою індивідуального підходу до кожної дитини можна досягнути успіху через такі якості як: працелюбність, відповідальність, спільна праця.  Завершальним акордом семінару-практикуму був концерт аматорів народного мистецтва, у якому взяли участь вчорашні випускники - сьогоднішні працівники ліцею Василишин М., Нагорняк Н., учні-переможці обласних конкурсів «Оксамитові барви» та «Золоте крило» Молоко М., Тримбульська О., Журба М., Зінька К., учасники танцювального колективу ліцею.  Підсумком семінару було засідання учасників на тему: «Професійне виховання, обмін досвідом», де виступили директор ліцею Роман Антонович Пахолок, заступник директора з навчально-виховної роботи Гіщак Ірина Ярославівна, які у своїх виступах продовжили тему профорієнтаційної роботи та висловили подяку всім учасникам семінару-практикуму.

І–й заступник голови райдержадміністрації Яворівського району Кураш Р.І. у своєму виступі звернув увагу на те, що навчальний заклад незважаючи на складні економічні умови в державі, зумів зберегти та примножити матеріально-технічну базу ліцею, та за допомогою творчого підходу досягає високих результатів.  Зі словами подяки від учасників семінару виступив Степуренко В.Р. – заступник директора Старицької СШ І-ІІІ ступеня.                                                            

З метою самовизначення учнів випускних класів шкіл району, ліцей гостинно запрошує всіх учнів випускних класів шкіл району на День відкритих дверей, який відбудеться 25 квітня 2013 року.


З 28 - по 30 листопада в Новояворівському ПЛ відбувся спільний захід з  ТМ «Снежка».

Навчання  учнів та працівників НПЛ по продукції фірми ТМ «Снежка»

День перший

ПЛАН проведення навчання із учнями Новояворівського професійного ліцею по продукції ТМ«СНЄЖКА»

(грунтівки, шпаклівки, емульсійні фарби, емалі)

Дата проведення : 28.11.2012року.

Час проведення: 10.00 – 14.00

Вступна частина.    Ознайомлення слухачів з історією ТМ «СНЄЖКА» - 15хв.

Частина 1.

 • Вироби для підготовки поверхні (грунтівки, протигрибкові засоби), теорія та практичне нанесення.
 • Вироби для шпаклювання поверхні ( шпаклівки для внутрішніх та зовнішніх робіт), теорія та практичне нанесення.

Частина 2.   

 • Емульсійні інтерєрні фарби.
 • Фарби для фасадів.
 • Фарби спеціального призначення.
 •  Колоранти.
 •  Теорія та практичне нанесення.

Частина 3.  

Емалі для фарбування дерев’яних та металевих виробів.

·        Емалі спеціального призначення.

·        Грунт – емалі.  

·        Теорія та практичне нанесення.

Заключна частина: Конкурс «запитання – відповідь». Вручення призів.

Загальний час проведення навчання до 4год.         

 День другий

ПЛАН проведення навчання із учнями Новояворівського професійного ліцею по продукції ТМ 

(вироби для захисту, декорування та консервації деревини)

Дата проведення : 29.11.2012року.

Час проведення: 10.00 – 14.00.

Частина 1.

·        Захист та декорування деревини (Імпрегнат – захисно-декоративний  засіб для деревини, Лакобейц – захисно – декоративний засіб для деревини)

·        Теорія та практичне нанесення.

Частина 2. 

 • Декорування деревини (ґрунтовка для деревини, лаки для внутрішніх та зовнішніх робіт, шпаклівка для деревини)
 • Теорія та практичне нанесення.

Частина 3.  

 • Захист та консервація деревини ( Вогнезахисний Імпрегнат,   Імпрегнат для елементів з деревини, Мідний Імпрегнат)
 • Теорія та практичне нанесення.

Заключна частина: Конкурс «запитання – відповідь». Вручення призів.

Загальний час проведення навчання до 3год.

День третій

ПЛАН проведення навчання із учнями Новояворівського професійного ліцею по продукції ТМ«МАГНАТ СТИЛЬ»

(декоративні штукатурки та структурні фарби)

Дата проведення : 30.11.2012року.

Час проведення: 10.00 – 14.00.

Частина 1. 

 • Венеціанський Штучний Мармур
 • Вапняний Штучний Мармур
 • Перламутровий Мармур
 • Венеціанська Глинка
 • Грассі-структурна акрилова фарба.  Загальний час проведення навчання до 4год.
 • Класичний Мармур
 • Інтонако декоративна акрилова фарба
 • Теорія та практичне нанесення.

Частина 2.

  • Травертин
  • Самум
  • Бетон - дрібнозерниста мінеральна штукатурка
  • Веллюто - структурна акрилова фарба

Кварцо- структурна акрилова фарба

 • Пергамено
 • Металліко – декоративна акрилова фарба
 • Теорія та практичне нанесення.

Заключна частина: Конкурс «запитання – відповідь». Вручення призів.

Загальний час проведення навчання до 4год.


28  листопада  2012 року- "Відкритий урок"

   28 листопада 2012 року у Новояворівському професійному ліцеї відбувся відкритий урок майстрем в/н Струс А.М. на тему : "Зв’язування Webсторінок за допомогою гіпертексту"


23 листопада  2012 року -  "Конкурс імені Т.Г.Шевченка"

 23 листопада 2012 року в Новояворівському ПЛ відбулося проведення І-го етапу мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяло участь 23 учні. Учнівський конкурс розпочався о 8.30 год, на який всі учні з’явилися вчасно.

Учасники І, ІІ, ІІІ, курсів виконували завдання в різних аудиторіях. На проведення конкурсу було виділено 90 хв. При виконанні творчих робіт учнями виявлено такі труднощі:

І- курс

1. Неточність знань дат і подій.

 2. Невміння правильно побудувати речення.

 3. Недостатні знання змісту текстів; художніх творів.

ІІ- курс

1. Поверхові знання текстів художніх творів.

2. Невміння правильно висловлювати думку.

3. Недостатній рівень творчого мислення.


    Зауважень щодо проведення І етапу учнівського конкурсу немає. За результатими кокурсу було визначено переможців серед I і II курсів:

І- курс

1. Дусько К. – 102
2. Цімко І. – 108
3. Сеньо І. – 103

ІІ- курс

1. Стряпіна Ю. – 206
2. Андрусів А. – 208
3. Батіг В. – 203

Відповідальні за захід : Бігун О.І., Волоско Г.М.,

Панченко К.М., Борова М.І.


16 листопада  2012 року -  " Конкурс імені П.Яцика "

 16 листопада 2012 року у Новояворівському професійному ліцеї відбувся конкурс імені П.Яцика.

 У зеленій долині рік Опору та Стрия на Сколівщині лежить село Верхнє Синьовидне. Саме тут 7липня 1921 року, в родині селянина Дмитра Яцика народився син Петро, нині відомий меценат, благодійник розвитку української мови в Україні.

   У 2000 році П.Яцик започаткував проведення Міжнародного конкурсу знавців української мови. Цьогоріч у стінах нашого навчального закладу було проведено 16 листопада I етап XIII Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика. У конкурсі були задіяні учні I, II, III курсів і груп ТУ всього 46 учасників. Всі учасники з’явилися вчасно і виконували завдання у різних авдиторіях. Завдання були складені відповідно до програмного матеріалу I, II, III курсів. Всі учасники справились із завданням, і набрали відповідну кількість балів і посіли певні місця. Переможцями стали: 

серед учасників I курсу:

I місце - Тураш Лілія (гр 106)
II місце - Турба Уляна (гр 102)
III місце Наконечний Роман (гр 103)

серед учасників II курсу:

I місце - Малець Іванна (гр 202)
II місце - Дзяйло Дмитро (гр 202)
III місце - Кіт Ольга (гр 202)

серед учасників III курсу:

I місце - Гіра Ігор (гр 302)
II місце - Кісіль Наталія (гр 306)
III місце - Мурин Михайло (гр 303)
 
Учасникам групі ТУ 2(1) оголошено подяки.

Відповідальні за захід : Бігун О.І., Волоско Г.М.,

Панченко К.М., Канольська М.І. 


16 листопада  2012 року -  " Відкритий урок "

    16 листопада 2012 року у Новояворівському професійному ліцеї відбувся відкритий урок викладачем з англійської мови Наконечна Т.О. на тему : "The sound mind in a sound body" 


15 листопада  2012 року -  "Учнівські збори"

    15 листопада 2012 року у Новояворівському професійному ліцеї відбулися учнівські збори для учнів I-II курсів на яких заступники з НВР Гіщак І.Я., Бігун О.І. в своїх виступах підняли питання дисципліни, навчання, проживання в гуртожитку учнів ліцею. А також були підбитті підсумки змагань і конкурсів : "Козацьких забав", "Тижня здоровя", "Брей-ринг", "Дня знайомств". Де кращі були відзначені грамотами.


10 листопада  2012 року -  "Батьківські збори"

    10 листопада 2012 року у Новояворівському професійному ліцеї відбулися батьківські збори. Традиційно, розпочався захід з невеличкого концерту, який підготували учні ліцею. Пізніше перед ними виступили директор ліцею Пахолок Р.А., його заступники Бігун О.І., Кулик Н.Я., та старший майстер Кархут М.І. У своїх виступах була висвітлено успіхи учнів у навчанні, про їх досягнення на обласних змагання. А також було піднято питання виробничої практики, організації позаурочної діяльності учнів, організації харчування, матеріальної допомоги. На завершення батьківських зборів директор ліцею подякував за активну участь батьків у житті ліцею. Після організаційної частини батьки розійшлися по класам де змогли поспілкувалися з наставниками груп.


09 листопада  2012 року -  "Мова -  душа народу"

    Щороку 09 листопада у Новояворівському професійному ліцеї вшановують День писемності Відкритий урок та української мови. Стало доброю традицією до цього дня готувати і проводити тематичні лінійки, виховні години, влаштувати конкурси на відповідну тему учнівських рефератів. 
     Так цього річ в актовому залі ліцею була проведена тематична лінійка "Мова - душа народу", підготовлена викладачем української мови та літератури Панченко К.М. Захід був чітко спланований, використано цікаві факти, які дають учнівські молоді глибокі знання про українську мову. Викладачем емоційно, в доступні формі доносила до присутніх факти із становлення а розвитку української мови її стан в сучасній Україні. Учні групи Окн-Обл 202 Книш Віталій, Назар Марія та Кіт Оля натхненно виконували поезії про українську мову. 

   Такі заходи мають великий вплив на формування національної свідомості молодого громадянина України.

Відповідальний за захід Панченко К. М.


08 листопада  2012 року -  "Ярмарок професій"

   08 листопада 2012 року на базі Новояворівького ПЛ було організовано Новояворівським центром зайнятості "Ярмарок професій". Головна мета служби зайнятості - сприяти працевлаштуванню незайнятого населення, яка може бути реалізована завдяки тристоронній взаємодії: безробітний - служба зайнятості -підприємство. На Ярмарку для інформаційного забезпечення населення та роботодавців широко використовувались буклети, папки з паспортами підприємств, папки з описами професій та спеціальностей.


 З 2-14  листопада  2012 року -  "Олімпіади з загальноосвітніх предметів"

З  2 - 14 листопада в Новояворівському ПЛ проводились  олімпіади з загальноосвітніх предметів. Результати олімпіад :

Англ. мова І курс 1)Грибовська Христина 106, 2)Дусько Катерина 102, 3)Тураш Лілія 106.

Англ. мова ІІ – ІІІ курс 1)Самойлюк Юрій 302, 2)Гіра Ігор 302, 3)Стряпіна Юлія 206.

Математика І курс1)Козлюк Володимир 102, 2)Шиян Марія 108, 3)Грибовська Христина 106.

Математика ІІ курс1)Малець Іванна 202, 2)Бучій Катерина 208, 3)Дзень Ігор 203.

Фізика І курс1)Петровець Марія 108, 2)Шиян Марія 108, 3)Худоба Марія 108. 

ФізикаІІ курс1)Малець Іванна 202, 2)Фітель Надія 206, 3)Микитин Марія 208.

Біологія І курс1)Наконечний Ростислав 103, 2)Тураш Лілія 106, 3)Кушнірчук Олег 105.

Біологія ІІ курс1)Малець Іванна 202, 2)Фітель Надія 206, 3)Хмільовська Ірина 202.

Хімія І курс1)Козлюк Володимир 102, 2)Тураш Лілія 106, 3)Сорич Надія 102. 

Хімія ІІ курс1)Малець Іванна 202, 2)Кавнацький Володимир 202, 3)Фітель Надія 206. 

Історія І курс1)Худоба Марія 108, 2)Кушнірчук Олег 105, 3)Хай Богдан 103.

Історія ІІ курс1)Фітель Надія 206, 2)Мурин Андрій 203.


23  жовтня  2012 року -  "Відкритий урок"

  23 жовтня 2012 року у Новояворівському професійному ліцеї відбувся відкритий урок викладачем з інформатики Вахула І.І. на тему : "Призначення й використання функцій табличного процесора"


22-26 жовтня  2012 року -  "Тиждень здоров’я"

    З 22.10.12р. по 26.10.12р. у Новояворівському ліцеї проводився «Тиждень здоров’я», де учні всіх навчальних груп мали можливість продемонструвати свої навички з різних видів спортивних змагань, в результаті яких журі винесло рішення. Переможці були відзначені почесними грамотами. 

За рішення журі було визначено переможців команди серед груп I-го курсу:

•         І місце - група СБ-104;

•         IIмісце - група БУД-105;

•         IIIмісце - група Кх-Кд-108, група ЕГЗ-103. 

За рішення журі було визначено переможців команди серед груп ІІ-го курсу:

•         І місце - група БУД-205;

•         IIмісце-група ЕГЗ-203;

•         IIIмісце - група АС-201. 

За рішення журі було визначено переможців команди серед груп ІП-го курсу:

•       І місце- група АС-301;

•       IIмісце-група БУД-305;

•       IIIмісце - група ОКН-ОБЛ-302.

 

За рішення журі було визначено переможців команди серед груп ТУ:

•         І місце-група ТУ-4.1;

•         IIмісце - група ТУ-1.2;

•         III місце-група ТУ-1.1. 

Відповідальні за захід Величко Д.Д., Ліщинський Т.А., Гаєвський О.П.


15 жовтня 2012 року -  "Козацькі забави"

  15 жовтня 2012 року в Новояворівському ПЛ проводились спортивні змагання під назвою “Козацькі забави”. В спритності, силі та швидкості змагалися збірні команди 7 напрямів підготовки. Ліцеїсти мали змогу випробувати свою силу і дух в таких змаганнях

1) Естафета;

2) Перетягування канату;

3) Колода;

4) Бій подушками;

5) Велика гімнастична естафета.

Переможці були нагороджені грамотами і цінними призами.

   За результати змагань були визначені кращі команди між I – III курсами :

1 місце Команда I – III курсів за спеціальністю муляр, штукатур, маляр

2 місце Команда I – III курсів за спеціальністю столяр будівельний, тесляр

3 місце Команда I – III курсів за спеціальністю електрогазозварник

За результати змагань були визначені кращі команди між групами ТУ :

1 місце Команда ТУ за спеціальністю автослюсар з ремонту автомобіля

2 місце Команда ТУ за спеціальністю монтажник гіпсокартонних конструкцій

3 місце Команда ТУ за спеціальністю оператор комп’ютерного набору

Відповідальні за захід Величко Д.Д., Гаєвський О.П., Ліщинський Т.А.


15 жовтня 2012 року -  "День знайомств"

   15 жовтня 2012 року у Новояворівському професійному ліцеї було проведено свято «День знайомств» серед учнів І-ІІІ курсів та груп ТУ. Це свято чекали абсолютно всі: від враженого подіями першокусника до місцевого та всезнаючого третьокурсника. Учні готували страви на вогні з дарів осені, співали, танцювали, брали участь в різноманітних конкурсах, найкращі страви буди відзначені компетентним журі.


14 жовтня 2012 року- margin-bottom: .0001pt; text-align: center; line-height: normal; "Свято Покрови Пресвятої Богородиці"

   14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці або, як кажуть в народі, Святої Покрови. “Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем". В українських селах і досьогодні дотримуються давньої народної традиції справляти весілля після Покрови. Від Покрови і до початку Пилипівки – пора наймасовіших шлюбів в Україні.

  15 жовтня в Новояворівському професійному ліцеї проходило відзначення свята Покрови. Учні ознайомились з історією життя Пресвятої Богороди    ці. А також був проведений молебень біля фігури Матері Божої отцем Василем настоятелем храму св. Павла і Петра ЧНІ УГКЦ.


13 жовтня 2012 року -  "Поїздка"

  13 жовтня за сприянням голови профкому та адміністрації ліцею для працівників ліцею організували поїздку до Почаївської лаври, що на Тернопільщині., а також в Олеський замок.    

   У лаврі дуже цікаву екскурсію було здійснено для нашого колективу. Екскурсія розпочалася зі знайомства з історією заснування Почаївської лаври. Нині на території Лаври діють сім церков: Успенський і Троїцький собори, Печерна, Антоніївська, Похвальна, Варваринська  церкви. З головним храмом Лаври добре гармонує чотириярусна дзвіниця висотою 65 м, збудована в 1861-1871 роках за проектом архітектора К. Раструханова. На одному з її ярусів висить найбільший в Україні дзвін, що важить понад 11,5 т. 

   Коллектив відвідав Свято – Троїцький собор, ознайомився з особливостями його будови, приклалися до святих ікон. У Свято-Успенському соборі ми приклалися до чудотворної ікони Почаївської Божої Матері, до каменя зі слідом правої Стопи Божої Матері, набрали з джерела святу воду. А також відвідали печеру, де зберігаються мощі преподобних Іова і Амфілохія Почаївських. Вразив працівників ліцею розпис та убранство храмів.

   Наступою святинею нашого паломництва був Кременецький Богоявленський жіночий монастир. У монастирі знаходиться Чудотворна Ікона Матері Божої «Скорботна». Біля ікони просять позбавлення від скорботи і печалі.

   Наступою святинею нашого коллектива було Джерело Святої Анни Розповідають, що дуже давно на місці джерела стояла церква. Коли цей край потерпав від набігів татар, святиня дивним чином збереглася, нібито опустившись під землю. За християнськими переказами, тут колись з'явився слід стопи святої Анни, матері Пресвятої Богородиці. А згодом із того божественного сліду утворилося джерело. Багато жінок вірять, що вода виліковує жіночі хвороби, а також допомагає боротися з безпліддям. 

   На кінець поїздки ми опинились в Олеському замку. Змогли зануритися в атмосферу середньовіччя, пригадати сторінки історії галицьких земель, на прикладі Олеського замку уявити як проходило дитинство славного гетьмана Богдана Хмельницького.


05  жовтня 2012 року -  "День працівника освіти"

    05 жовтня 2012 року в Новояворівському професійному ліцеї відбулося урочисте святкування Дня працівника освіти. Учнівське самоврядування вітали при вході в заклад квітами та вітальними листівками вчителів, майстрів виробничого навчання та всіх працівників педагогічної ниви з днем працівника освіти. А також була організована учнями виставка композицій квітів екібан. Слова подяки для педагогів лунали звідусіль: із святкових стіннівок, листівок і теплих усмішок

    Пізніше відбулась шоу-гра “Учитель - справжній митець у своїй справі” яку підготувала художній керівник Ващишин Г.І. разом із аматорами сцени. До залу були запрошені всі працівники і учні ліцею. З привітальними словами до працівників ліцею і учасників свята звернувся директор ліцею Пахолок Р.А. Він щиро поздоровив усіх викладачів з цим святом, побажав їм успіхів у праці, терпіння, оптимізму і здоров’я. Висловив подяку за відповідальне ставлення до своєї праці. Потім на сцені актової зали усіх присутніх розважали колективи художньої самодіяльності, солісти ліцею. Були привітання, жарти, художні номери та море позитивних емоцій. І все це проходило на фоні постійних привітань наших педагогічних працівників.

Відповідальний за захід Ващишин Г. І. 


27 вересня – 10 жовтня 2012 року -  "Брейн-Ринг"

    З 27 вересня по 10 жовтня в Новояворівському ПЛ проходив 14 чемпіонат з інтелектуальної гри Брейн-Ринг. В запеклій боротьбі за право називатись найрозумнішою групою ліцею змагалось 26 команд І-ІІІ курсів та груп ТУ. За результатами чемпіонату були визначені переможці, нагороджені грамотами і цінними призами:

І курс – група ЕГЗ-103

ІІ курс – група АС – 201

ІІІ курс – група ОФБ-306

Серед груп ТУ - група ТУ-2(І)

   Кращі гравці будуть претставляти навчальний заклад на кущових змаганнях 14 обласного чемпіонату з гри Брейн-ринг.   

Відповідальний за захід Стравняк М.В. 


27 вересня 2012 року -  "Поїздка"

    27 вересня 2012 року за сприянням голови профкому та адміністрації ліцею організували туристичну поїздку для кращих учнів Новояворівського професійного ліцею на Скелі Довбуша та Гошівський монастир.

   

01 вересня 2012 року -  "Свято першого дзвоника"

    1 вересня 2012 року в Новояворівському професійному ліцеї відбулося свято першого дзвоника. З новими силами ліцеїсти приступили до навчання, новачки познайомилися з своїми наставниками: майстрами виробничого навчання та класними керівниками. 

    Був проведений  виховний захід на тему: «Подвигу нескореним світитись у віках», що познайомив учнів з історією боротьби Української  повстанської армії за волю України.

 Відповідальний за захід Путіліна Л.І.


Новини за 2012 – 2013 н.р.