Адміністрація училища

  


Пахолок Роман Антонович -директор Новояворівського вищого професійного училища відноситься до тих небагатьох постатей, розповідь про життя являється своєрідною  легендою про розвиток і ставлення особистості, взаємотісно пов’язаної з педагогічною діяльністю. Його кар’єра в освітянському закладі – унікальна.

Свою трудову діяльність  Роман Антонович розпочав у 1984 році майстром виробничого навчання. У 1999 році був переведений на посаду заступника директора з навчально-виробничої роботи.   2001 року був переведений на посаду директора Новояворівського ПТУ №65,  яке в 2013 році було реорганізоване у Новояворівське вище професійне училище.

Пахолок Р.А. – викладач вищої категорії. У 2011 році нагороджений грамотами Львівського обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, 16 грудня 2010 року нагороджений грамотою Управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки, грамотою Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю у 2013 році, грамотою Головного Управління освіти і науки Львівської обласної держадміністрації за створення належних умов щодо підготовки переможців обласних етапів конкурсів та олімпіад серед учнів ПТНЗ у 2012-2013 навчальному році. А також Роману Антоновичу оголошено ряд подяк, зокрема,  за вагомий внесок у реалізацію державної політики зайнятості населення Львівщини, за організацію та забезпечення на високому професійному рівні науково-методичного семінару «Методичні основи створення підручника нового покоління для професійно-технічних навчальних закладів».


   

Бігун Ольга Іванівна – заступник директора з навчальної роботи. Викладач вищої категорії, закінчила Львівський державний університет ім .І.Франка. Працює на посаді заступника з 2000 року. Педагогічне звання – «Старший викладач».   

 

 

 

 

 

 


 

 

 Пузяк Роксоляна Богданівна – заступник директора з навчально-виховної роботи. З 2004 року працювала на посаді методиста, а з 2005 року переведена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи. Викладач вищої категорії. Стаж роботи в навчальному закладі 29 років.  

 

 

 

 

 


 

 


Стень Ірина Василівна – заступник директора з навчально-виробничої роботи. Викладач вищої категорії, закінчила Львівський торгово-економічний інститут. Працює на посаді заступника з 2014 року.

 

 

 


  

  

 

Кархут Михайло Іванович – старший майстер. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка». Працює в навчальному закладі з 1986 року на посаді майстра виробничого навчання. З 1998 переведений на посаду старшого майстра.

 

 

 

 

  

 

 Гула Мирослава Григорівна – старший майстер. Спеціаліст вищої категорії. Працює в навчальному закладі з 1987 року майстром виробничого навчання, а з 2004 року переведена на посаду старшого майстра.

 

 

 


 

 


 

 

 

Гіщак Ірина Ярославівна – методист ліцею. Працює в навчальному закладі з 2005 року. Закінчила Львівський національний університет ім.І.Франка. Викладач англійської мови. Працює на посаді методиста з 01.09.2013 року. 
Хлян Наталія Андріївна – методист училища. Працює в навчальному закладі з 2009 року. Закінчила Національний університет «Львівська політехніка». Викладач бухгалтерського обліку. Працює на посаді методиста з 01.09.2015 року.